اطلاعیه آخرین وضعیت تعاونی مسکن ۱ مهر۱۴۰۲

اطلاعیه آخرین وضعیت تعاونی مسکن ۱ مهر۱۴۰۲

بسم الله الرحمن الرحيم

 

اعضای محترم تعاونی مسکن شهر سالم

 

باسلام و احترام با عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام حسن عسکری (ع) و تبریک و تهنیت پيشاپيش به مناسبت آغاز امامت حضرت صاحب الزمان (ع) و ضمن تشکر و قدردانی ویژه از صبر و شکیبایی تمامی اعضای محترم مواردی کلی از اقدامات گذشته و شرایط پیش روی تعاونی را به استحضار می رساند.

1-پس از برگزاری مجمع قبلی و تایید اعضاء مبنی بر ارسال پرونده به کمیسیون ماده 5 ، تعاونی ضمن مشاوره های مختلف و جلسات مکرر اقدام به تهیه طرح پیشنهادی در فروردین ماه در 3 بلوک 9 طبقه جمعا حدود 32000مترمربع بنای کل نمود.

2-طرح پیشنهادی باتوجه به جمیع شرایط بایستی از طریق شهرداری منطقه به کمیسیون ماده 5 ارسال می شد که مستلزم پرداخت حداقل 30 % عوارض طرح پیشنهادی ( حدود پنجاه میلیارد تومان ) بود ، لذا باتوجه به عدم توان مالی تعاونی و پیگیریهای مکرر و مساعدت مسئولین ذیربط پرونده از طریق سازمان نوسازی شهرداری (قرارگاه جهادی مسکن) به کمیسیون ارسال و مبلغی پرداخت نشد.

3-درجلسه کار گروه اولیه که یکی از مهمترین ارکان ماده 5 بوده و طرح پیشنهادی را با قوانین جاری مسکن تطبیق می نماید. پس از بحث و تبادل نظر های فراوان اقدام به تایید طرح پیشنهادی تعاونى نموده و آن را به کمیسیون اصلی ارجاع نمود.

4-دبیر کمیسیون ماده 5 بدلیل تکمیل پرونده و جلوگیری از هرگونه کسری اسناد ملك در کمیسیون اصلی اقدام به استعلام مجدد مواردی از قبیل ماده 12، ماده 7 و … را از شهرداری منطقه 5 و اداره كل راه وشهرسازى تهران و….نمود که تعاونی اقدام به پیگیری و دریافت کلیه استعلامات از مراجع ذیربط و طی هفته گذشته به شهرداری منطقه 5 ارسال گردید ( البته که تعطیلی های مکرر در زمانبر شدن استعلامات موثر بود).

5-طی جلسه هفته گذشته با معاون محترم شهرداری منطقه و واریز نمودن کلیه عوارض ملک مقرر شد طی همین هفته جاری پاسخ استعلام ها به دبیر کمیسیون ماده 5 ارسال و باتوجه به اینکه پرونده در فرآیند نوبت قرار دارد امیدواریم طی هفته های آتی در کمیسیون اصلی مطرح و ان شاءالله تاييد و ابلاغ شود .

ضمن اینکه به عرض می رساند که با توجه به پرداخت عوارض و دریافت فرم های مربوطه امکان تخریب ساختمان موجود وجود دارد.

بدیهی است به محض دریافت نتیجه کمیسیون اقدام به برگزاری مجمع و تصمیم گیری در خصوص پروژه و موارد جاری اطلاع رسانی خواهد گردید مجددا از صبر و حوصله و همیاری شما عزیزان کمال تشکر و قدردانی را دارد و مطمنا در این مسیر سخت و دشوار لطف خدای متعال و همکاری و همیاری شما عزیزان باعث دلگرمی و قوت قلب ما بوده و امیدواریم تا پایان کار که انشاالله به زودی خواهد بود همچنان حامی و یار و یاور ما باشید.

 

باتشکر هیئت مدیره تعاونی مسکن

 

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*