اطلاعیه ۳

اطلاعیه ۳

با سلام و احترام
?به اطلاع متقاضیان محترم می رساند تعدادی از همکاران در مورد علت عدم خرید زمین توسط تعاونی سئوالاتی مطرح نموده اند که در پاسخ به آن مطالب زیر حضورتان اعلام می گردد .
۱-بر اساس اعتقاد خدمتگزاران شما در تعاونی شروع این کار و خرید بزرگ در ماه محرم و صفر ، به احترام ماه عزای سرور و سالار شهیدان و اهل بیت عصمت و طهارت و رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) ، شایسته است که انجام نشود.
۲- تعاونی مسکن با اخذ استعلام و احتیاط کامل تمامی جوانب زمین مورد نظر را بررسی می نماید که این موضوع زمان بر است تا انشالله در آینده مشکلی پیش نیاید .
۳- خرید زمین نیاز به تصویب و تایید مجمع تعاونی دارد لذا در عین حالی که شناسایی و مذاکرات نهایی زمین مورد نظر انجام گرفته به حول و قوه الهی در ابتدای آبان ماه مجمع تعاونی برگزار و پس از تایید اعضا ، زمین خریداری خواهد شد .
۴- متاسفانه تعداد محدودی از ثبت نام کنندگان تاکنون به تعهد خود مبنی بر پرداخت واریزی اقدام نکرده اند که این موضوع علاوه بر تاثیر در رتبه بندی آنان موجب تاخیر در تکمیل موجودی اولیه و خرید زمین گردیده است که این عده بر اساس تماس های صورت گرفته متعهد شده اند در کوتاه ترین زمان طی ماه جاری موجودی خود را تکمیل نمایند .
?همچنین شایان ذکر است که تا به امروز چهارشنبه مورخ ۱۷ مهرماه گزینه اول خرید زمین جهت احداث پروژه “شمس” زمینی با موقعیت بسیار عالی واقع در منطقه ۱ می باشد.
?مذاکرات نهایی با مالکین زمین و استعلامات لازم از نهادهای مختلف توسط تعاونی صورت گرفته که به محض دریافت پاسخ استعلام و تایید آنها در جلسه هیئت مدیره تصمیم نهایی اتخاذ و در مجمع تعاونی اعلام خواهد شد.
?بدیهی است درصورتی که در پاسخ استعلامات مشکلی احصا گردد دو زمین جایگزین در بهترین نقاط منطقه ۲ و منطقه ۵ نیز در نظر گرفته و استعلام شده اند که از این بابت نگرانی برای اعضا وجود نداشته باشد .
?در پایان از صبر و بردباری ، همراهی و اعتماد شما صمیمانه سپاسگزاری نموده و اطمینان می دهیم این حرکت آرام و با احتیاط تعاونی به جهت اتخاذ بهترین تصمیم با لحاظ همه شرایط ، رعایت کامل اساسنامه و صرفه و صلاح اعضا صورت می پذیرد تا انشالله تعاونی این بزرگ‌ترین قدم خود یعنی خرید زمین سالم را محکم و استوار بردارد.
با تشکر

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*