فرا رسیدن ماه محرم تسلیت باد

“بسم الله الرحمن الرحیم”           هیچکس چون ما نگیرد ماتم این ماه را                           با محرم شیعیان را اتصال دیگری است                                                                                      السلام علیک یا أباعبدالله وعلی الارواح التی حلت بفنائک علیکم منی جمیعا سلام الله أبدا مابقیت وبقی اللیل والنهارولاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم  السلام علی.

تبریک سال نو

“طبیعت با بهار بر سختی ها چیره می گردد و انسان با امید و ایمان” با آرزوی سلامتی و بهروزی و تشکر از همراهی صمیمانه اعضای محترم با تعاونی مسکن در سال ۹۸ ، پیشاپیش فرارسیدن سال نو و بهار خجسته را خدمت شما و خانواده های محترمتان تبریک و شادباش عرض می نماییم ..

تحویل زمین بلوار عدل

با سلام و احترام ضمن تبریک فرارسیدن ماه رجب به همه شما اعضای محترم به اطلاع میرساند روز دوشنبه مورخ پنجم اسفندماه و بنا بر مفاد مبایعه نامه منعقد شده ، زمین بلوار عدل از مالک به تعاونی مسکن شرکت فرهنگی ورزشی شهر تحویل و تحول گردید . لذا در صورتی که کلیه اعضای محترم.

خریداری زمین پروژه شمس

“لا حول و لا قوه الا بلا العلی العظیم” “هیچ نیرو و توانى جز از سوى خداوند بلندمرتبه و بزرگ نیست “. ?اعضای محترم تعاونی مسکن با سلام و احترام ?ضمن تشکر و سپاس بی پایان از صبر و بردباری همگی شما عزیزان لازم می دانیم در ابتدا اعلام کنیم که بنا بر دلایلی که.

اطلاعیه شماره ۶

(اطلاعیه شماره ۶) با سلام و احترام ?ضمن قدردانی از مشارکت و همراهی اعضای محترم به اطلاع میرساند ظرفیت عضوگیری برای پروژه آتی این تعاونی “پروژه شمس” تکمیل شده است . ?لذا کلیه متقاضیانی که نامه معرفی به بانک گرفته اند اما واریزی نداشته اند لطفا از روز سه شنبه مورخ ۲۱ آبان ماه در.

تجلی همگرایی و تعاون مجمع عمومی تعاونی مسکن برگزار شد

“تجلی همگرایی و تعاون” ✅مجمع عمومی تعاونی مسکن برگزار شد. ?مجمع عمومی فوق العاده تعاونی مسکن با شرکت اکثریت اعضای تعاونی برگزار شد . ?در ابتدای این جلسه سعید الهیاری ، مدیرعامل تعاونی ضمن خوشامدگویی به حاضرین از اعضای تعاونی به جهت اعتماد ، همراهی و همدلی تشکر و قدردانی کرد . ?در ادامه سیدجلال.

تسلیت رحلت پیامبر اعظم ( ص)

?رحلت پیامبر اعظم(ص) ، معراج وصال اوست با حضرت دوست. رحلت جانسوز پیامبر مهربانی ها و شهادت امام حسن مجتبی (ع) را به عاشقان خاندان عصمت و طهارت تسلیت عرض می نماییم .

اطلاعیه ۵

با سلام و احترام اعضای محترم تعاونی لطفا جهت اطلاع از برنامه های تعاونی به پورتال خودشان در سایت تعاونی مسکن مراجعه نمایند. با تشکرwww.taavonimaskanshahr.com/portal

اطلاعیه ۴

با سلام و احترام ?به اطلاع می رساند کارت شناسایی اعضای تعاونی مسکن شرکت فرهنگی ورزشی شهر که نسبت به تکمیل واریزی خودشان اقدام نموده اند جهت شرکت در مجمع تعاونی تحویل اداره پست گردید و طی دو الی سه روز آینده به آدرسی که در گواهی امضای خودشان اعلام نموده اند ، تحویل می.

اطلاعیه ۳

با سلام و احترام ?به اطلاع متقاضیان محترم می رساند تعدادی از همکاران در مورد علت عدم خرید زمین توسط تعاونی سئوالاتی مطرح نموده اند که در پاسخ به آن مطالب زیر حضورتان اعلام می گردد . ۱-بر اساس اعتقاد خدمتگزاران شما در تعاونی شروع این کار و خرید بزرگ در ماه محرم و صفر.

اطلاعیه ۲

( اطلاعیه ۲) متقاضیان محترم ؛ با سلام و احترام ?به اطلاع میرساند تعداد ثبت نام کنندگان به ۴۱۷ نفر افزایش یافته و تعداد ۲۱۰ نفر نیز نسبت به تکمیل واریزی خودشان اقدام نموده اند . ?لذا پس از واریز تنها ۴۰ نفر دیگر ، ظرفیت پروژه شمس تکمیل می گردد . تعاونی مسکن

اطلاعیه

( اطلاعیه) متقاضیان محترم ؛ با سلام و احترام ?به اطلاع میرساند تاکنون تعداد ۳۸۰ نفر جهت عضویت در تعاونی مسکن ثبت نام و مدارکشان را تحویل داده اند و تعداد ۱۹۰ نفر نیز نسبت به تکمیل واریزی خودشان اقدام نموده اند . ?با توجه به اینکه ظرفیت پروژه شمس ۲۵۰ واحد می باشد و.

دیدار رباطی با اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن

✅دیدار رباطی با اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن ?سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران طی نشستی صمیمی با رییس و اعضای هیات مدیره تعاونی مسکن سازمان دیدار کرد. ?در این جلسه که با حضور رباطی سرپرست سازمان ورزش، عباسی رییس حراست، خادمی رییس هیات مدیره، الهیاری مدیرعامل تعاونی، عسگری، محمودی و دستگردی اعضای هیات مدیره و.

تکمیل ظرفیت

اطلاعیه ?ضمن قدردانی از استقبال بی نظیر ، حسن اعتماد و حمایت همکاران ارجمند از خدمتگزاران خودشان در تعاونی مسکن به اطلاع میرساند ظرفیت ثبت نام پروژه مسکونی که با تأسی و امید به عنایت حضرت شمس الشموس السلطان علی بن موسی الرضا(ع) “پروژه شمس” نامیده شده است ، تکمیل گردید . ?لذا خواهشمند است.

فراخوان عضویت در تعاونی مسکن

فراخوان عضویت در تعاونی مسکن با استعانت از پروردگار متعال ، در آستانه فرارسیدن اعیاد خجسته قربان و غدیر و دهه ولایت با توسل به مولای متقیان امیر مومنان علی(ع) و حضرت شمس الشموس آقا علی بن موسی الرضا(ع) بدینوسیله به اطلاع همکاران محترم میرساند پس از تکمیل و واگذاری پروژه ۴۰۰ واحدی برج های.

آیین افتتاحیه پروژه ۴۰۰ واحدی برج های مجلل یاس

آیین افتتاحیه پروژه ۴۰۰ واحدی برج های مجلل یاس با حضور مدیران شهری و خانواده واعضای خانواده آن ها در روز هفدهم شهریور ۱۳۹۷ در محل پروژه برگزار گردید